Uvědomělé pití

Uvědomělé pití?

„Jsi těhotná?”, “Jsi nemocný?”, “Co ti je?“ – to jsou jedny z nejčastějších reakcí na větu „Dneska večer nechci pít“ v České republice, zemi s jednou z nejvyšších spotřeb alkoholu na osobu.

My jsme se rozhodli to změnit a představit Čechům myšlenku „uvědomělého pití“, která začíná rozkvétat všude po světě.

 
 

V co věříme

Věříme, že drinky z nealkoholických destilátů jsou chutnou, svěží a vzrušující alternativou alkoholických cocktailů, kterou si může dopřát kdokoli a kdykoli, a že se časem stanou běžnou a přirozenou součástí našich večírků, oslav, schůzek a tahů.

Věříme, že když zrovna nemáte náladu pít, je super moci si dát skleničku něčeho podobně skvělého jako vaši pijící kolegové, jen bez alkoholu.

Co děláme

Co chceme udělat pro uvědomělé pití:

Za prvé – chceme dostat cocktaily založené na nealkoholických destilátech na menu každého dobrého baru, restaurace a kavárny v České republice. Proto jsme k nám začali tyto destiláty dovážet – aby mohly podniky svým zákazníkům nabídnout zajímavější nealko drinky než jen sodu, juice nebo limonádu.

A za druhé – plánujeme otevřít několik nealkoholických pop-up barů, ve kterých chceme profesionálům i běžným smrtelníkům ukázat, že bavit se v baru s přáteli u dobrého drinku nemusí být jen výsadou pijáků alkoholu.

Naším cílem je v každém Čechovi vzbudit aspoň malou nealkoholickou zvědavost.